Kepenk UPS adı verilen sistemler kepenlerin elektrik kesintisi gibi durumlarda açılmamasının önüne geçmek için dizayn edilen, modeline göre 100 saate kadar elektriksiz ortamda çalışabilen ve mağaza önündeki kepenklerin açılıp kapanmasını sağlayan sistemlerdir.

Kepenk UPS sistemleri sayesinde hem kepenk kapatıp açmak derdinden ve zulmünden kurtulmuş olursunuz hem de olası bir elektrik kesintisi sebebiyle iş yerine girememek ya da akşam kapatıp gidememek derdinden uzak kalmış olursunuz.
 
Otomatik Kepenk Güç Kaynağı, kepenklerde kullanılan her türlü tüp motoru çalıştırabilecek kapasitede kesintisiz güç kaynağı destekli (UPS) uzaktan kumanda ve alıcı sistemli Kepenk UPS’dir. Elektrik kesintilerinde maximum 100 saatlik stand-by süresi en önemli özelliğidir. Tüp motorlar, santral motor, merkezi motorları ve zincirli motorlardan çıkan kablo uçları direk olarak Kepenk UPS cihazına bağlanır ve Kepenk UPS cihazına ait uzaktan kumandayla motorlu kepenk çalıştırılır.
 
Elsi Kepenk UPS, Kepenk motorları için özel tasarlanmış, Kepenklerde kullanılan her türlü motoru çalıştırabilecek kesintisiz güç kaynağı (UPS)’dir.Elsi Kepenk UPS’in en önemli özelliği elektrik kesintilerinde 100-200 saatlik bekleme (stand-by) süresi olmasıdır.Motorlu Kepenk kullanan işyerlerinde, evlerde kullanılan motorlu panjurlarda, otomatik kapı sistemlerinde , garaj kapılarında ve tüp motor kullanılan her yerde kullanılabilir. Elsi Kepenk UPS küçük ve modern tasarımıyla duvara monte edilebilir. Kullanımı ve montajı kolaydır.Elsi Kepenk UPS’in normal UPS’lere göre avantajı; elektrik kesilmelerinde bekleme süresinin uzun olması ve beraberinde 2 adet şık kumanda verilmesidir.
kepenk ups

 
Neden Elsi Kepenk UPS ?
  1. Tek kumanda ile kepenk ups kontrolü
  2. 100 saat bekleme süresi
  3. Ufak ve şık tasarımıyla her yere kolayca montaj imkanı
  4. Redüktörlü motor kullanılmadığından yüksek güvenlik 
  5. 42 Adet kumandaya kadar tanıtabilme imkanı
  6. 4 Kanallı şık kumandasıyla 4 adet kepenk kontrol etme imkanı
  7. Düşük ve ya yüksek voltajda bile çalışma imkanı (150VAC-270VAC)
  8. Işıklı ve sesli ikazlar
  9. 2 Yıl Garanti
 

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.